درباره ما

به سام سیستم خوش آمدید

سام سیستم، انتخاب درستی برای تحقق رویاهای شما در فضای مجازی است

ویژگی‌های نرم افزارهای سام سیستم


دلایل برتری نرم‌افزارهای سام سیستم

تحت وب

تحت وب بودن یک نرم افزار قابلیت استفاده از آن را در هر زمان و هر مکان تنها با استفاده از یک مرورگر فراهم می‌کند. نرم‌افزار تحت وب مستقل از سیستم عامل و محیط نرم‌افزاری بوده و امکان استفاده از آن بدون نیاز به نصب یا ارتقاء نرم افزار روی کلاینت وجود دارد. هنگامیکه از نرم فزار تحت وب استفاده می‌کنید، همه جا دفتر کار شماست.

مقیاس پذیری

مقیاس‌پذیری میزان آمادگی سیستم را برای افزایش بار کاری نشان می‌دهد. نرم‌افزارهای تحت وب سام سیستم قابلیت پشتیبانی از تعداد زیاد کاربران را با کارایی مناسب داراست. با افزایش تعداد کاربران در سازمان کافیست سخت افزار بیشتری اختصاص دهید و نگران سرعت و کارایی سیستم نباشید.

امنیت

توسعه‌دهندگان نرم‌افزار در سام سیستم نگاه جدی به موضوع امنیت داشته و راهکارهای آن را در طراحی‌های خود مدنظر قرار داده‌اند.

پشتیبانی پس از فروش

پس از انتخاب یک محصول خوب، بیشترین دغدغه مشتریان، خدمات پس از فروش یا همان نگهداری وپشتیبانی نرم افزار است. تربیت یک تیم مجرب و متخصص با ویژگیهای اخلاقی ورفتاری مناسب که بتواند باحفظ حرمت وایجاد اعتماد وآرامش خاطر برای مشتریان، پاسخگوی مشکلات و ابهامات باشد ازجمله برنامه‌هایی است که همواره دردستور کار سام سیستم بوده است.

سفارشی سازی

مشتریان مختلف بر اساس نوع کسب و کار خود نیازهای گوناگونی دارند. کسب و کار یک مشتری به حدی می تواند منحصر به فرد یا پیچیده باشد که به سختی بتوان یک نرم افزار آماده و مناسب برای رفع نیاز های آن مجموعه پیدا کرد، به طوری که معمولا نرم افزارهای موجود فقط بخشی از نیازهای مشتری را تامین می کنند. نرم‌افزارهای سام سیستم، کاملا قابلیت سفارشی سازی شدن را دارا هستند.

پشتیبانی از دستگاه‌های موبایل و تبلت

این نرم افزار در لایه کاربری دارای طراحی ظاهری بسیار حرفه‌ای میباشد بصورتی که کاربران در ساده‌ترین محیط کاربری، امکانات فوق العاده‌ای در اختیار خواهند داشت.
نرم افزارهای سام سیستم، همگی واکنش‌گرا (ریسپانسیو - responsive) بوده و به خوبی بر روی همه دستگاه‌ها (کامپیوتر، لپتاپ، تبلت، موبایل) و هر سیستم عاملی (ویندوز، آندروید، اپل) کار خواهند کرد.

تکنولوژی

سام سیستم محدود به استفاده از تکنولوژی خاصی نمی باشد و با توجه به نیازمندی ها و نوع کسب و کار شما پروژه ها و راهکارهای خاص و استاندارد را طراحی و پیاده سازی می کند.

سرعت بالا

به دلیل انتخاب تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی، و پیکربندی مناسب آنها با یکدیگر، نرم‌افزارهای سام سیستم از سرعت بالایی برخوردار بوده و درخواست‌های کاربران، در سریع‌ترین زمان ممکن اجرا خواهند شد.

کنترل کیفیت

ما طی سالهای فعالیت در حوزه تولید نرم افزار های مبتنی بر وب نسبت به تعیین خط مشی کیفیت سرویس ها و نرم افزارهای خود اقدام نموده ایم. ارائه سرویس با کیفیت با استفاده از استانداردهای روز دنیا از جمله اصول خط مشی کیفیت سام سیستم می باشد.

تکنولوژی‌های مورد استفاده در سام سیستم

HTML5
CSS3
JavaScript
jQuery
Ajax
ASP.NET
C#
PHP
MySQL
SQL Server
MongoDB
NodeJS
AngularJS
SASS
LESS
cURL